ŞİRKETİMİZ

Devamı

Şirketimiz, üretim faaliyetlerinde yenilikçi ve aynı zamanda geleneksel özellikleri bünyesinde barındırarak
50 yıllık tarihe sahip ve birinci sınıf dana ve koyun eti üretimi ve ticareti gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Tüm çalışmalarımız ve aldığımız kararlar bizlere artı değer katmayı ve fevkalade bir kalite çizgisi ile fark yaratmayı hedeflemektedir. Bu nedenle, amaçlarımız arasında aşağıda belirtilen noktalar yer almaktadır:

• Hayvanların çiftlik ortamında gereken ilgi ve özen dahilinde rahat yetişmesini sağlamak.
• Müşterilerilerimizde güven, emniyet ve huzur duygusu yaratmak.

VİZYONUMUZ

En yüksek kalite ve süreklilik için belirli hedeflerin yer aldığı bir iş planı çerçevesinde faaliyetlerimizi yürütüyoruz:

Personel: motivasyonu yüksek bir ekiple huzurlu bir çalışma ortamı elde etmek.
Tedarikçiler: birlikte çalıştığımız tedarikçilerle yaptığımız anlaşmalar sayesinde geniş çaplı hayvancılık faaliyetlerini desteklemek.
Dünya: çevre dostu bir firma olmak ve kaynakların kullanımında gerekli özeni göstererek yeniden kullanım çalışmaları gerçekleştirmek.
Takip: tüketici satın aldığı ürüne ilişkin tüm gidişatı ve faktörleri tanıyabilmektedir.

DEĞERLERİMİZ

50 yıldan fazla süredir kuşaktan kuşağa geçen besicilik işimizde tutku, emek ve çaba beraberinde kalite, işbirliği ve doğruluk değerlerini getirmektedir.

Mükemmellik işimizin bir parçasıdır.

50 yıl önce 1960 senesinin sonlarında iyi niyet, çaba ve kararlılık değerlerinden doğan Ruigan firması doğruluk ve güven çerçevesinde bu değerleri ürünlerine de yansıtmak için çalışmaktadır. Bu amaçla, müşteri portföyümüz için gerçek bir değer yaratarak yüksek kalite ve gerekli sağlık standartları düzeyinde örnek bir ürün sunar.

Hayvanların sağlıklı ve rahat yetişmelerini sağlayan bir mikroklima alanı yaratan arazilerin genişlik ve suni sulama sistemi gibi faktörler sayesinde Avrupa’nın en iyi çiftliklerden birine sahibiz. Uyguladığımız yöntem, sağlıklı ürün elde etmede kullanılan ve dünya çapında en zorlu yöntem olarak bilinen Avrupa Üretim Sistemine dayanmaktadır.

Üretim kapasitemiz ve esnek çalışma şeklimiz farklı müşteri profillerine her an yüksek kalitede ürün sunmamıza izin vermektedir.

Günümüzde Ruigan firması, gelecek nesiller için enerji kaynaklarının kullanımında iyileşme sağlayan bir plan çerçevesinde çevrenin korunması ve sürekliliğini hedefleyen bir dizi çevreci taahhütte bulunmuştur.

Ruigan Castilla-la Mancha televizyon kanalında.

Günümüzde çalışmakta olduğumuz bölge İspanya’nın büyükbaş ve koyun üretiminde başlıca bölgelerinden Castilla-la Mancha bölgesine ait olup yem üretiminin % 30’unu kapsamaktadır.

2015 yılında ilk kez "Ancha es Castilla” programına konuk olan firmamız aynı programa bir sonraki sene ikinci kez dahil olmuştur. Akabinde, tam bir sene sonra, korumamız altında ve profesyonel ekibimiz eşliğinde yetişen hayvanlarımızla birlikte tesislerimizden bu alandaki tutkumuzu, bilgimizi ve tecrübemizi aktarmayı başardık.

ÜRÜNLERİMİZ

Sınırsız güneş ışığı, doğal beslenme ve özel içeriklere sahip litrelerce su, en iyi et kalitesini yakalamak için gerekli önemli etkenlerdir. Geleneksel hayvancılık anlayışını özümseyen yenilikçi
bir vizyonun yanı sıra üretimde en son teknoloji uygulanmaktadır.

Bu sayede müşterilerimizin doğal,
lezzetli ve protein ve vitamin değeri yüksek bir et ürünü almalarını sağlıyoruz.
Bu başarı, firmamızın siz müşterilerimize bugüne kadar taahhüdü olmuştur ve daima öyle kalacaktır. En büyük başarımız, sizin memnuniyetinizdir.


RUIGAN AİLESİ