RUIGAN
ZİYARET

Devamı


Dünyanın farklı noktalarından periyodik olarak firmamız ziyaretçilerimize markamızın tarihini,
bilgimizi ve gün gün yapılan çalışmaları gösteriyoruz.

TARİH

Ziyaretçilerimiz, markamızın 50 yıldan fazla deneyimini, ürettiğimiz büyükbaş hayvanların köken ve cinslerini tanıma fırsatına sahiptir.

UZMANLIK ALANIMIZ

Hayvanlarımızın yaşam kalitesi ve refah seviyesinin yüksek kalitesi, çiftliklerimizin en son teknolojiye göre uyarlanmasının yanı sıra geleneksel ile öncü değerlerin bir araya getirilmesi ve büyükbaş hayvancılıkta kazandığımız tecrübe ve tutkumuzun birleşimi sayesinde mümkün hale gelmektedir.

ÖNCÜ

Geniş araziler, su arıtma çalışmaları, suni sulama sistemleri, akıllı yönetim ve takip politikası Ruigan markasını eşsiz kılan farklardır.

ULUSLARARASI ZİYARETLER

İrlanda, Yeni Zelanda, Finlandiya...

Ziyaretler sırasında, orta yaşlı hayvanların çiftliğe alımından itibaren beslenmeleri, bakımları ve geçtikleri sağlık kontrolleri de dahil olmak üzere çiftlikte geçirdikleri zaman içerisinde rahatça yetiştikleri tesislerin gözlemlenmesine kadar tüm besicilik süreci görülebilmektedir.

Aynı zamanda ziyaretçilerimiz, yıllık olarak ilk kez 6 büyükbaş hayvan üretimi ile başladığımız dönemden itibaren 10.000 adet büyükbaş hayvan üretimine ulaştığımız günümüze kadar olan tüm hayvancılık tarihi ve değerlerimizi tanımaktadır.
SÜREKLİLİK ESAS ARZUMUZ.

Üretimde süreklilik kazanma arzumuz çerçevesinde hayvanların en iyi hijyenik koşullarda bulunmalarının yanı sıra hava kirlilik oranlarında önemli ölçüde azalma sağlayan yağmur sularının toplanması ve depolanması sistemlerini içeren çevre konularında firmamızca yatırımlar yapılmıştır.

Tüm çalışmalarımız, motive bir ekip ile sağlıklı bir çalışma ortamı yakalayıp tedarikçilerimizle anlaşmalar sağlayarak ve kaynakların bilinçli ve yeniden kullanımıyla çevreye ve topluma karşı sorumlu bir firma olabilmeyi başarmamız üzerine yoğunlaşır.

ZİYARETÇİLERİN YORUMLARI.

“Ruigan firmasını, organizasyon yapısını, tesislerini ve fabrikayı bu derece yakından tanımak heyecan verici. Çalışma tutkusu ve şeffaflık fark edilebiliyor. Hayvanları erken yaştan itibaren koruyor ve özenle yetiştiriyorsunuz. Müşterileriniz için çalıştığınız çok belli. En iyi dileklerimle."

– Yeni Zelanda Ziyaretçisi

MAYIS/16
.

BİZİ TANIMAK İSTER MİSİNİZ?

Bizi ziyaret edin ve eşsiz bir çiftlik deneyiminin tadını çıkarın.

TELEFON

From Monday to Sunday from 08:00 to 19:00

(+34) 627 928 939

(+34) 670 085 333

MAIL

ganados@ruigan.es

calidad@ganadosruigan.com

GANADOS RUIGAN S.L.

Travesía de las Eras nº 9B
Menasalbas (Toledo)